Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja - Bielsko-Biała - Firma DDD Vaco

Jako firma VACO przeprowadzamy profesjonalne zabiegi DDD, które obejmują również miasto Bielsko-Biała. Naszym celem jest zarówno eliminacja szkodników, jak i zabezpieczenie przed nimi obiektów. Na rynku działamy od dwudziestu lat, stosując preparaty zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia. W ramach naszej działalności oferujemy także bezpłatny audyt, dzięki któremu możliwa jest ocena stanu faktycznego budynku oraz skuteczności systemów zabezpieczeń. W trosce o zdrowie i środowisko kładziemy nacisk na szybką realizację zabiegów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych usług.

Dezynfekcja Bielsko-Biała

Jest to zabieg, który ma na celu eliminację szkodliwych drobnoustrojów takich jak grzyby, roztocza, bakterie i wirusy. Do ich zwalczania stosujemy nowoczesne metody dostosowane do typu mikroorganizmów oraz wielkości pomieszczenia. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego i higieny w miejscach pracy. Dezynfekcję najczęściej przeprowadzamy w hotelach, zakładach produkcyjnych, autobusach i rozmaitych placówka o charakterze medycznym. Zabieg ten stał się szczególnie istotny w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Dezynsekcja Bielsko-Biała

Zabieg zwalczania owadów latających i biegających przeprowadzamy w magazynach spożywczych i na halach produkcyjnych. Skuteczna dezynsekcja obejmuje nie tylko eliminację szkodników, lecz także działania profilaktyczne zapewniające odpowiednią owadoszczelność. Dezynsekcja w Bielsko-Białej, wykonywana przez firmę VACO, polega na doborze sprawdzonych środków zarówno o chemicznym, jak i fizycznym charakterze. Do zabiegu tego najczęściej wykorzystujemy metodę mgławienia termicznego.

Deratyzacja Bielsko-Biała

Szczury, myszy, kuny czy krety to szkodniki, które są nosicielami niebezpiecznych dla zdrowia człowieka chorób zakaźnych. Gryzonie te odpowiadają też za rozmaite zniszczenia w budynkach: od szkód w instalacji elektrycznych po uszkodzenia ich elementów konstrukcyjnych. Ze względu na wagę problemu deratyzacja to zabieg, do którego zobowiązują przepisy prawne. Wykonanie skutecznej deratyzacji często wymaga połączenia dwóch metod, tj. pułapek mechanicznych i preparatów wabiących. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów VACO, których działania zapewniają gwarancję powodzenia zabiegu.

Współpraca z firmą VACO

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą infolinią w celu ustalenia terminu spotkania. Nasze doświadczenie nauczyło nas, że do każdego problemu należy podchodzić w sposób indywidualny. Dlatego stawiamy na celowany wybór metody oraz preparatów szkodnikobójczych.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem