Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja - Będzin - Firma DDD Vaco

Firma VACO oferuje kompleksowe usługi z zakresu DDD w Będzinie. Wyróżnia nas 20 letnie doświadczenie i ogromna wiedza na temat dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, którą regularnie aktualizujemy. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo sanitarne i higienę w miejscach pracy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Jak działamy?

  • Pomagamy w rozwiązywaniu problemów ze szkodnikami.
  • Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny.
  • Swoje działania opieramy wyłącznie na sprawdzonych metodach i środkach chemicznych. Stosujemy się do wytycznych Kodeksu Żywnościowego, GHP, GMP i międzynarodowych standardów odnoszących się do zwalczania i monitorowania szkodników.
  • Świadczymy usługi profilaktyczne, tj. dbamy o zabezpieczenie budynków przed szkodnikami.
  • Stosując się do normy EN 166636 dbamy o środowisko.
  • Wykonujemy bezpłatny audyt, który pozwala na ocenę stanu faktycznego w obiekcie.
  • Cena za każdą usługę jest dostosowywana indywidualnie, odzwierciedla rodzaj problemu i specyfikę i wielkość pomieszczenia.

Nasza oferta:

Dezynfekcja Będzin

Bakterie, wirusy, grzyby czy roztocza to mikroorganizmy chorobotwórcze, które zostają poddane eliminacji podczas dezynfekcji. Drobnoustroje te najczęściej spotkać można w szpitalach na oddziałach zakaźnych oraz w gabinetach dentystycznych. W związku z tym należy regularnie odkażać wcześniej wspomniane pomieszczenia. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy firmy VACO zwiększa skuteczność tego zabiegu, który wymaga użycia silnych chemicznie środków. Dlatego na czas dezynfekcji wszystkie osoby zmuszone są opuścić obiekt po to, aby ubrani w specjalne kombinezony ochronne pracownicy VACO mogli bezpiecznie odkazić pomieszczenie.

Dezynsekcja Będzin

Zabieg tępienia owadów latających i biegający jest niezwykle ważny dla minimalizacji zagrożeń dla zdrowia publicznego. Dezynsekcja w Będzinie najczęściej wykonywana jest w magazynach i sklepach spożywczych ze względu na obecne w tych miejscach jedzenie, które stanowi pożywkę dla szkodników. Pracownicy VACO oferują profesjonalną pomoc nie tylko w zwalczaniu insektów, lecz także w zabezpieczeniu przed nimi budynku.

Deratyzacja Będzin

Przegryzione kable i zniszczenia w elementach konstrukcyjnych budynków to nie wszystkie problemy, jakie powodują gryzonie. Myszy i szczury stanowią również zagrożenie dla zdrowia człowieka. Dlatego deratyzacja stosowana jest nie tylko w sytuacji wystąpienia problemu z gryzoniami, lecz także cyklicznie w celach profilaktycznych. Jest to zabieg, do którego zobowiązują przepisy prawne, niezwykle ważny dla zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w miejscach pracy.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem